Her kesimden tüketiciye Dermokozmetik ve sağlıklı ürünler sunan godermo.com ECZANE DEĞİL bir KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ kuruluşudur.

Godermo.com sağlık ve güzellik sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmesi, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki becerileri ile kendisine sağlık ve güzellik sektöründe lider ve kalıcı bir yer edinmiştir.

Godermo.com'dan satın aldığınız bütün ürünler, kendi tedarikçi ve distribütörlerinden temin edilen %100 orijinal ürünlerdir.

Godermo.com'da satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, T.C. Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerdir.Sitemizdeki ürünler; İlaç kategorisinde değil, gıda takviyesi kategorisinde üretildiği için gerekli izinler T.C. TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmektedir.

Godermo.com 'da Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

Godermo.com'da reçeteli veya reçetesiz ilaç alışverişi yapılmamaktadır. kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Bilgilerinizin korunması en üst düzeyde sağlanmaktadır.

-Banka ve kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan görüntülenmemekte ve veritabanımızda saklanmamaktadır.

-Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde kesinlikle satılamaz

-Satılan tüm ürünler uzmanlar tarafından onaylanarak uygun görüldüğü takdirde site içeriğine dahil edilmektedir.

 

Bize İletişim Formunu doldurarak ya da [email protected] adresinden mail yoluylada ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR