İade Bilgileri Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

 

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 gün arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

ÜCRET İADELERİ


Sipariş iptali, hasar, temin edilemeyen ürün ya da değişim talebi gibi sebeplerle  ücret iadesi yapılması :

Bu gibi  durumlarda müşterimiz bize hangi yolla ödeme yapmışsa, aynı yol ile kendisine ücret iadesi yapılır. Örneğin ödemesini havale ile yapmış olan müşterimize ödemesi havale ile yapılır. Ödemeyi site üzerinden ya da kapıda kredi kartı ile yapan müşterilerimize de iadeleri kredi kartları üzerinden yapılır.  İade işlemlerinin yapılması büyük oranda talep ile aynı gün içerisinde yapılır. Ancak işlemin tamamlanması yoğunluk ve bankaların teknik gerekçeleri nedeni ile nadiren 3 iş gününe kadar uzayabilir. İade ve ücret geri ödemeleri gibi konularda iletişim formu ya da doğrudan mail ve ya telefonla irtibata geçiniz. Sosyal medya üzerinden paylaşım şeklindeki talepleriniz işleme alınmayabilir. 

 

Ürününüz Kargoya Teslim edilmeden önce 0533 407 08 08 numaralı telefonu arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek iptal ve iade edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR